Jdi na obsah Jdi na menu
 


O CYKLOTEAMU

Historie Cykloteamu Lipník nad Bečvou se začala psát okolo roku 1997, kdy lipenští cyklisté objevili krásy především horského kola. Po velkém množství  povedených vyjížděk, výletů a jednodeních akcí jsme v roce 1999 absolvovali pětidenní Alpentour v Rakousku a tam vznikla myšlenka společných dresů a tedy i volného sdružení v Cykloteamu. V roce 2000 jsme nechali vyrobit první várku 40 dresů v legendární modrožluté kombinaci. Ve stejném roce jsme začali s pomocí při organizování Šela maratonu a později i Helf doublecrosu. Následovaly nové dresy a především vlastní logo, které používáme dodnes.

Dnes Cykloteam pořádá červnový závod pro děti Lipeňáček a silniční časovku do kopce Slavkovské radary (první neděle v září). Potkat nás, ale můžete na všech sportovních akcích, které jsou pořádány v blízkém okolí (Osecký triatlon, Listoprďák...). Protože nejen horským kolem živ je člověk.

A protože neděláme nic napůl, od května 2012 máme vlastní internetovou doménu www.cykloteam-lipnik.cz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Náměty a připomínky k těmto stránkám a k pořádaným akcím, prosím, pište na email jan.prikryl(zavinac)email.cz

(pochvaly potěší, připomínky projednáme a sprosťárny smažu)